0 Prece/s

0 €

UztaisiPats!

BUJ

1.Kā pasūtīt?

Izvēlies produktu

Izvēlies sev vēlamo produktu un tā veidu/izmēru. Dodies uz dizaina konstruktoru.

Izgatavo dizains

Augšuplādē bildes, izvēlies produkta krāsu, pievieno tekstus. Kad meistardarbs gatavs, izvēlies izmēru, daudzumu un liec to grozā.

Veic pasūtijumu

Ievadi nepieciešamo informāciju un izvēlies sev ērtāko saņemšanas veidu. Veic apmaksu un gaidi ziņu!

Mēs to izgatavosim un piegādāsim

Tavu pasūtījumu sagatavosim 3-5 darba dienu laikā.  Atkarībā no izvēlēta saņemšanas veida, to varēsi saņemt mūsu birojā vai izsūtām uz Omnivas pakomātiem visā Latvijā!

2.Pasūtīt vairumā?

Reizēm pie mums atnāk klients pēc viena krekla, taču, aizejot projām, ir atstājis lērumu ar pasūtījumiem. Ja arī Tu saproti, ka ar vienu nav gana, esi nonācis īstajā sadaļā. Tā pat kā Tavas fantāzijas, arī pasūtījuma kvantitāte pie mums ir neierobežota. Vienkārši atļaujies būt brīvs, radi, cik sirds kāro – pasūtījumiem, sākot no 10 vienībām, sagatavojam individuālu cenu piedāvājumu.

Ar dažāda veida auduma druku esam “uz TU”. Plaša pieredze darbā ar uzņēmumiem un dažādām sporta komandām ļauj mums droši teikt: “Mēs zinām, ko darām!”.  Drukājam un izgatavojam tikai pašu ražotus produktus, tādēļ apdruku uz klientu produktiem neveicam.

Par vairumu uzskatām pasūtījumus sakot no 10 vienībām, kuriem sagatavajam individuālu cenu piedāvājumu. Ņemot vērā noslodzi, pasūtījumus parasti izpildām 1-3 nedēļu laikā.

3.Kas ir sublimācija?

Izvēlētā bilde ļoti augstā temperatūrā ar spiediena palīdzību tiek pārnesta no papīra uz gaišu audumu, tādējādi neveidojas reljefs un krāsas nodilšana – apdruka kalpo tikpat ilgi, cik apdrukātais materiāls.

Katrs pasūtījums tiek šūts pēc sublimēšanas, kas nodrošina apdruku no vīles līdz vīlei.

 

Kontakti

© 2019 SIA SWL. Visas tiesības aizsargātas.

Reg. nr. 40203084074

Dizains un realizācija - iconcept.lv